Edukacja Nauka Technika Kategoria: Edukacja Nauka Technika

Edukacja Nauka Technika - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Elektronika Samochodowa - szkolenia i kursy »

  Szkolenia oraz kursy dla osób wkraczających w branżę elektroniki. Szkolenia dotyczące pracy z pamięciami, plikami binarnymi, programatorami uniwersalnymi do pamięci. W trakcie szkoleń uczestnicy mają szansę nauczyć się programować i odczytywać pamięci, wylutowywać pamięci na przykładzie licznika, zmienić język w nawigacji, wyczytać pin z immobilizera wraz z dokodowaniem transpondera oraz wyczytać zawartość pamięci. Prowadzimy również szkolenia indywidualna dla bardziej zaawansowanych odbiorców

  Data dodania: 12 04 2016
 • Przesyłki zagraniczne, obsługa sklepów online. »

  EuroBox24 z Zielonej Góry obsługuje tanie przesyłki zagraniczne, przesyłki do Niemiec i EU. Oferujemy usługi wysyłkowe. Z nami wyślesz przesyłki kurierskie do wielu krajów. Jesteśmy najtańsi na rynku a doświadczenie zdobywaliśmy na Niemieckim Rynku. Z nami nie tylko zaoszczędzisz ale i zarobisz
  Przykładowe wyliczenia i oszczędności przy wysyłaniu standardowej przesyłki 10 kg do Niemiec:
  W przypadku umowy z UPS rzędu 100 przesyłek miesięcznie.
  UPS standard – Zielona Góra – Stuttgart – 125, 48 zł
  Dla osób bez umowy z UPS.
  UPS standard – Zielona Góra – Stuttgart – 774, 9 zł
  Nasza standardowa paczka do Niemiec bez umowy i deklaracji miesięcznych.
  Eurobox – Zielona Góra – Stuttgart – 44, 90 zł
  Jak łatwo zauważyć jest spora, to różnica.
  W przypadku firmy wysyłającej 100 paczek miesięcznie są, to już znaczne sumy.
  100 x 125, 48 = 12548 zł
  100 x 44, 90 = 4490 zł
  Jak widać jest to aż 8058 zł różnic, miesięcznie!
  Czy jeszcze dalej powinniśmy Was przekonywać?
  Eurobox – Europa bez granic.

  Data dodania: 29 02 2016
 • Mapa Karkonoszy »

  Nasz sklep online posiada bardzo bogatą propozycję map, w której właściwie każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze mapy są tak projektowane, ażeby spełnić oczekiwania dosłownie najbardziej wymagających klientów. Posiadamy w ofercie produkty takie jak mapa tatr, mapa Niemiec a także wiele więcej. Sprzedajemy zarówno mapy kartograficzne zwyczajnego rodzaju jak również bardziej zaawansowane jak mapa kodów kreskowych. Namawiamy serdecznie do zapoznania się z propozycją mojej firmy. Dzięki mojej ofercie w razie awarii GPS będziesz mógł spokojnie dotrzeć do celu. Nasze mapy zwłaszcza przydatne są w górach gdzie przeważnie sygnał nawigacji jest bardzo słaby. Dzięki nam przenigdy nie będziesz miał dylematu ze znalezieniem drogi.

  Data dodania: 27 02 2016
 • Szkoła jazdy Toruń »

  W naszej placówce szkoleniowej troszczymy się o doskonałe umiejętności prowadzenia pojazdów mechanicznych i nowoczesne rozwiązania dla kierowców. Oferujemy kursy na prawo jazdy w kategoriach A, B, C i C+E, świadcząc profesjonalne usługi. Jesteśmy renomowany ośrodkiem szkoleniowym z siedzibą w Toruniu, z szerokim zapleczem samochodów osobowych i ciężarowych, własnym placem manewrowym i doskonale wyposażoną salą wykładową, w której doświadczeni instruktorzy przygotują Państwa do egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.
  Podczas kursów na prawo jazdy korzystamy z nowych i łatwych w obsłudze samochodów i motocykli zgodnych z pojazdami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych Klientów, dlatego zawsze dbamy o dopasowanie terminów kursu do indywidualnych preferencji kursantów. Sukces naszego ośrodka jest poparty wysokim progiem zdawalności. Jesteśmy ośrodkiem uznanym przez naszych Klientów. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 21 02 2016
 • Kartoniarka »

  Urządzenia pakujące są dobrze znanym i lubianym zwłaszcza przez przedsiębiorstwa sposobem na zwiększenie dochodów firmy przy zmniejszeniu kosztów. Kartoniarki mogą wykonać zadania robotników w znacznie niższym czasie oraz dużo bardziej precyzyjnie. Fabryki które uważają kartoniarki zyskują na czasie oszczędzają czas i zmniejszają koszty produkcji dzięki temu, że maszyny te zastępują pracowników w ich monotonnej a także bardzo ciężkiej fizycznie pracy. Dzięki temu duże koszty związane z wynagrodzeniami dla siły roboczej są zminimalizowane i obejmują tylko dużo mniejsze opłaty za energię zużytą przez kartoniarki. Wydajność maszyn przyspiesza cały proces oraz daje możliwość zwiększenia produkcji danej linii. Dzięki prostej budowie, maszyny te są stosunkowo łatwe w obsłudze. Kolejną zaletą maszyn pakujących jest możliwość wprowadzenia własnych ustawień dotyczących tego, w jaki sposób i w jakim układzie urządzenie wykonuje pracę. Maszyny pakujące to urządzenia stabilne i niezawodne, potrzebne każdej firmie!

  Data dodania: 21 02 2016
 • Jazda defensywna »

  Kurs defensive driving ma na celu wzrost poziomu bezpieczeństwa w ruchu ulicznym. Przygotowując kursy, nasz ośrodek szkoleniowy troszczy się o udoskonalenie kwalifikacji młodych kierowców, jak i ulepszenie jazdy kierowców z wieloletnim stażem. Oferujemy profesjonalne kursy w towarzystwie wysokiej klasy instruktorów, którzy odkryją przed Państwem techniki bezpiecznej jazdy. Szkolenie jazdy defensywnej złożone jest z części teoretycznej i praktycznej. W początkowym etapie szkolenia, w trakcie kierowania samochodu na drodze nauczyciel precyzyjnie oceni Państwa umiejętności bezszkodowego prowadzenia auta. Następnie, w trakcie lekcji teoretycznych, pokaże Państwu podstawowe zasady jazdy pasywnej i objaśni konkretne przyczyny i skutki wypadków drogowych. Ostatnim etapem będzie korekta prowadzenia samochodu i wdrożenie założeń jazdy defensywnej w ruchu ulicznym.

  Data dodania: 17 02 2016
 • Kursy bezpiecznej jazdy »

  Kurs bezpiecznej jazdy to doskonała szansa na udoskonalenie umiejętności dla wszystkich kierowców. W naszej szkole, poza przyjazną atmosferą, możemy zapewnić Państwu profesjonalne poradniki i nowoczesne metody nauki. Zachęcamy do wzięcia udziału w kursie jazdy pasywnej. Kurs defensive driving jest połączeniem zajęć teoretycznych i praktycznych. W pierwszej części kursu, podczas kierowania samochodu na drodze nauczyciel dokładnie oceni Państwa umiejętności bezszkodowego prowadzenia auta. W dalszej kolejności, w trakcie zajęć teoretycznych, wytłumaczy Państwu fundamentalne zasady jazdy pasywnej i objaśni konkretne przypadki zdarzeń drogowych powodujących niebezpieczeństwa. Ostatnim etapem będzie korekta prowadzenia samochodu i wdrożenie założeń jazdy defensywnej w ruchu ulicznym.

  Data dodania: 17 02 2016
 • Producent ekranów LED »

  Firma Investtech posiada duże umiejętności w sferze wytwarzania telebimów ledowych. Od wielu lat zbieramy informacje w zakresie tej innowacyjnej technologii, dbając w tym samym czasie o zadowolenie naszych Kontrahentów. Telebimy LED to idealne nośniki informacji, które przyciągają zaciekawienie dużego grona użytkowników. W naszej korporacji kreowane są jedyne w swoim rodzaju rozwiązania audio-wizualne, które znakomicie odnajdują się zarówno w zamkniętych, jak i otwartych miejscach. Nasi fachowcy troszczą się o najdrobniejszy szczegół, co wpływa na wysoką jakość i wszechstronność naszych towarów. Technika ledowa umożliwia nam na osiągnięcie satysfakcjonujących efektów w każdych warunkach atmosferycznych i przy dużym nasłonecznieniu. Przygotowaliśmy dla Państwa doskonałą ofertę produktów. Znajdą u nas Państwo nie tylko telebimy, ale także bogate zaplecze aranżacyjne i reklamowe - kurtyny diodowe, wyświetlacze LED, bandy ledowe a także ściany LED.

  Data dodania: 17 02 2016
 • Jazda defensywna szkolenia »

  Sztuka prowadzenia pojazdów nie polega wyłącznie na opanowaniu podstawowych manewrów drogowych i eksploatacji samochodu. Znajomość technik defensywnej i oszczędnej jazdy, ma wpływ nie tylko na powiększenie się oszczędności związanych z korzystaniem z samochodu, ale również na minimalizację ryzyka wypadku na polskich drogach. Już dziś każdy z nas może zadbać o bezpieczeństwo na drogach, korzystając z oferowanych przez nasz ośrodek szkolenia kursach jazdy bezpiecznej. Każdy kurs składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Podczas zajęć teoretycznych nasi fachowcy omawiają podstawowe aspekty bezpieczeństwa na drogach: wykorzystanie potencjału technicznego pojazdu, nowoczesne techniki hamowania, przyczyny i skutki wypadków, psychologia dla kierowców, pierwsza pomoc, a także umiejętność odczytywania bodźców zewnętrznych podczas jazdy samochodem.

  Data dodania: 16 02 2016
 • Żłobek Grunwald »

  Wszystkie Skarby Mamy - niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe Grunwald Poznań Junikowo. Kadrę pedagogiczną stanowią młodzi, wykształceni i twórczy nauczyciele z ogromną pasją. Prywatne przedszkole językowe Poznań serdecznie zaprasza - rekrutacja trwa, żłobki, przedszkola Poznań.

  Data dodania: 30 11 2015

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja Nauka Technika

Edukacja Nauka Technika - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: