Kultura i Sztuka Kategoria: Kultura i Sztuka

Kultura i Sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kompleksowa fotografia ślubna »

  Kompleksowa fotografia ślubna - wysokiej jakości zdjęcia ślubne Gdynia, Gdańsk, trójmiasto, woj pomorskie. Także w plenerowa fotografia ślubna i efektowne wideofilmowanie Gdańsk, Gdynia i okolice. Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas, dlatego ważne jest uwiecznienie go w jak najlepszy sposób. Efektowne zdjęcia ślubne Gdańsk, wideofilmowanie Gdynia. Pełen profesjonalizm - kliknij i zapoznaj się z ofertą Happy Day na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 09 2014
 • Andrzej Cygan - kamerzysta na wesele »

  Andrzej Cygan to znany krakowski kamerzysta, jego bogate, wieloletnie doświadczenie powoduje, że stworzone przez niego produkcje są fantastyczne i nie można przestać ich oglądać. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 05 08 2014
 • Maciej Służenko - fotografia ślubna »

  Fotografików sprawiających zdjęcia na weselach jest na naszym rynku bardzo dużo. Olbrzymie zapotrzebowanie na ten rodzaj fotografii spowodował wydatną podaż usługodawców. Hobbyści fotografii widząc realny sektor postanowili zająć się tą robotą. Wypromowało się dużo przedsiębiorstw wykonujących weselne fotografie. Niestety ów rynek nie jest, aż tak łaskawy. Dzisiaj widać nad stan fotografików. Popularność na rynku prowadzą doświadczeni fotograficy. Trwale zakorzenionym fotografikiem jest rodowity Wrocławianin Maciej Służenko. Od sześciu lat działa jako fotograf Wałbrzych. Takich rzetelnych ekspertów bezustannie nam mało. Wydaje się z pozoru, że fotografów egzystuje wielu, jednak to tylko złudzenia.

  Data dodania: 02 12 2013
 • Sklep Orchid »

  Spraw, aby Twoi ziomy weselni już na początku zwietrzyli się rozumiani i dowartościowani – zadbaj o stylowe, porządne, nietypowe zaproszenia ślubne. Zaproszenia, jakie będą nie tylko krótką wiedzą na temat najważniejszego dnia w Twoim istnieniu, ale także i pamiątką na długie lata. Oferowane przez nas poproszenia weselne zmajstrowane są z najważniejszą pracowitością i skrupulatnością. Ponadto, w naszej podaży natrafisz uniwersalne podarki dla gości, zawieszki na napój alkoholowy i mnóstwo, wiele różnych artykułów, które przyznają Twojej uroczystości śliczną oprawę. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 29 11 2013
 • Blog ślubno weselny »

  Jak wiele razy zauważamy zapytania rodzaju: szukam orkiestry na wesele. Dlatego właśnie zaistniał blog weselno-ślubny wesela. blog. pl.
  Założony został dla wszystkich którzy zamierzają {się pobrać|się ożenić|wziąć ślub, czyli przyszłych Nowożeńców.
  Odszukacie na nim zespoły na wesele, a przy okazji muzyków wykonujących oprawę muzyczną ceremonii ślubnej.
  Zapraszamy też organizatorów przeróżnego rodzaju imprez np. balów studniówkowych, eventów, bankietów, balów noworocznych, festynów i innych imprez okolicznościowych.
  Na blogu wesela. blog. pl odszukasz nie tylko zespoły muzyczne i muzyków na ślub, lecz i nasze indywidualne opinie na ich temat.

  Data dodania: 28 10 2013
 • Zespół muzyczny z Łodzi »

  Zespół muzyczny, który zaproponuje dobrze dopasowaną muzykę w czasie trwania imprezy, jest ewidentnie najważniejszym elementem odpowiadającym za wyśmienitą zabawę na przyjęciu weselnym.
  Z tej przyczyny aby pomóc odszukać ten odpowiedni zespół weselny, który zapewni Wam odpowiednią oprawę muzyczną na weselu, albo też innej imprezie okolicznościowej, założyliśmy zespół muzyczny Haliśka Band - zespół na wesele, ale nie tylko.
  Orkiestra weselna Haliśka Band to skład zbudowany z specjalistów z bardzo dużym doświadczeniem scenicznym.
  Do Państwa dyspozycji jest również zasobny w sporo ciekawych, a do tego niebanalnych utworów repertuar z którego macie możliwość Państwo sobie wyłowić co ciekawsze przeboje które pragnęlibyście usłyszeć w wykonaniu zespołu na wesele, w trakcie przyjęcia weselnego, bądź innej imprezie którą aranżujecie.
  W ten sposób wytyczy to pewny styl jakim zespół weselny Haliśka Band będzie się kierował w trakcie doboru numerów w trakcie wesela.
  Oferujemy fachowe i indywidualne nastawienie do każdej uroczystości. Czy to jest studniówka, wesele, czy huczny bankiet to otóż dzięki doświadczeniu nabranemu w ciągu wielu lat i na zagranych setkach przyjęć, Zespół na wesele Haliśka Band spokojnie sprawdzi się w trakcie zabawy i swoją grą sprowadzi każdego obecnego gościa do tańca.

  Data dodania: 26 09 2013
 • Zespół muzyczny na ślub »

  Po wyznaczeniu daty ślubu czas zająć się przygotowywaniem uroczystości ślubnej. Prócz głównych spraw którymi są ubiory dla Pana i Pani Młodej, wypożyczenie auta do ślubu itp. niepodobne nie wziąć pod uwagę naprawdę istotnej kwestii którą jest z pewnością oprawa muzyczna ślubu.
  Z tej racji zalecamy wszelkim parom młodym wynajęcie muzyków którzy zapewnią trafną oprawę muzyczną na twoim ślubie.
  Na naszej witrynie znajdziecie państwo skrzypaczkę, która zapewni dokładnie taką oprawę w ciągu uroczystości ślubnych grając solo, albo też wykonując dobrane przeboje z akompaniamentem gitary akustycznej.

  Data dodania: 26 09 2013
 • Zdjęcia ślubne - Kraków »

  Fotograf - Mami Foto Studio Mikołaj Mikołajczyk. Profesjonalne zdjęcia dzieci, zdjęcia ślubne i zdjęcia reklamowe - wykonujemy sesje portretowe z makijażem i stylizacją, sesje ślubne i zdjęcia ślubne w studiu oraz plenerowe, zdjęcia niemowlaków, portfolio dla modelek i modeli. Click w link i zobacz więcej co polecamy - fotografia rodzinna, Fotografia ślubna Kraków - Małopolskie

  Data dodania: 18 06 2013
 • Wirtualna wycieczka »

  FOTO360 - jesteśmy profesjonalną grupą fotografów działającą na rynku od 2008 roku, sprofilowaną w tworzeniu panoram 360 stopni oraz spacerów wirtualnych. Oferujemy najwyższą jakość oferowanych prezentacji dzięki wykorzystaniu sprzętu znakomitych firm. Mnogość wykonanych przez naszą firmę zdjęć daje Państwu zapewnienie sumienności, profesjonaliści działania oraz najwyższej jakości wykonywanych usług. Zapraszamy do sprawdzenia naszego portfolio i sprawdzenia naszych realizacji. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie a nasze realizacje są szyte na miarę. Realizowanie spacerów wirtualnych i zdjęć panoramicznych 360 stopni to dla nas wspaniała zabawa.

  Data dodania: 02 06 2013
 • Wycieczki wirtualne »

  Wycieczki wirtualne w postaci zdjęć panoramicznych to najbardziej efektowny pomysł na pokazanie Twojej firmy!

  Kreujemy wysokiej jakości wirtualne wycieczki, dzięki którym internauta ma możliwość ujrzenia wszystkiego dookoła w pełni. Można rozglądać się we wszystkich stronach i dojrzeć wszystko co było z przodu, za, na dole i nad aparatem. W porównaniu do płaskiej fotografii na sferycznym zdjęciu 360 stopni możemy pokazać wszystko. Zapewnia to całkowity realizm i przeżycie realnego przebywania w danym miejscu. Z wykorzystaniem algorytmów fuzji wielokrotnych naświetlań High Dynamic Range nasze zdjęcia panoramiczne są zawsze doskonale dokładne a problem niedoświetleń i prześwietleń na fotografiach zostaje wykluczony.

  Data dodania: 02 06 2013

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura i Sztuka

Kultura i Sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: