Motoryzacja Kategoria: Motoryzacja

Motoryzacja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Regeneracja turbin i turbosprezarki Mielec »

  Znana w Mielcu oraz regionie firma z województwa podkarpackiego MR Radka - Magadlena Czachor Radka oferuje turbosprężarki. Profesjonalna obsługa klientów i sprawdzona przez nich regeneracja turbin rozwija się sukcesywnie dzięki zainwestowaniu w jakość. To jest mianownik, który wyróżnia nasze turbosprężarki na rynku. Również regeneracja turbin ze sterownikami i elektroniczne turbosprężarki. Nie musisz być z Mielca aby skorzystać z naszej oferty, realizujemy usługi poprzez wysyłki turbosprężarek. Regeneracja turbin Mielec, ul. Polna 3b, 39-300 Mielec to adres naszej firmy, gdzie osobiście można zobaczyć jak wygląda naprawa turbo i odebrać swoją turbinę.

  Data dodania: 01 08 2016
 • Aut Gdynia »

  Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży poleca skup samochodów używanych. Profesjonalny skup aut - kupimy od Państwa auto w każdym stanie technicznym, płacąc za nie gotówką. Serdecznie zapraszamy do nas - skup samochodów Gdańsk, skup aut Elbląg, Gdynia, Puck, Rumia, Wejherowo, Tczew i inne miasta w Polsce północnej. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 13 06 2016
 • Kasacja pojazdów »

  Firma Kasacja Pojazdów Jan Szponar zajmuje się skupem pojazdów oraz ich złomowaniem. Dzięki doświadczeniu zdobytym w trakcie lat, możemy zastrzec sobie Państwu doskonałej klasy, fachowe usługi. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi usługi skupu samochodów osobowych, dostawczych a oprócz tego motocykli, i również złomowania i również sprzedaży części samochodowych i całych samochodów. żeby odskoczyć komplikacji prawnych należy przeprowadzać złomowanie w profesjonalnych stacjach demontażu. Nasza firma to oczywiście takie lokalizacja, u nas wszystko odbywa się legalnie oraz zgodnie z prawem, a klienci otrzymują od nas wszelkie niezbędne dokumenty umożliwiające legalne wyrejestrowanie pojazdu. Miło zapraszamy do naszego punktu skupu mieszczącego się pod Wrocławiem. Planowo dla Państwa zwinięcie pojazdów będzie przeprowadzona zgodnie z najwyższymi standardami. Zachęcamy!

  Data dodania: 21 04 2016
 • Elektronika Samochodowa - szkolenia i kursy »

  Szkolenia oraz kursy dla osób wkraczających w branżę elektroniki. Szkolenia dotyczące pracy z pamięciami, plikami binarnymi, programatorami uniwersalnymi do pamięci. W trakcie szkoleń uczestnicy mają szansę nauczyć się programować i odczytywać pamięci, wylutowywać pamięci na przykładzie licznika, zmienić język w nawigacji, wyczytać pin z immobilizera wraz z dokodowaniem transpondera oraz wyczytać zawartość pamięci. Prowadzimy również szkolenia indywidualna dla bardziej zaawansowanych odbiorców

  Data dodania: 12 04 2016
 • Przesyłki zagraniczne, obsługa sklepów online. »

  EuroBox24 z Zielonej Góry obsługuje tanie przesyłki zagraniczne, przesyłki do Niemiec i EU. Oferujemy usługi wysyłkowe. Z nami wyślesz przesyłki kurierskie do wielu krajów. Jesteśmy najtańsi na rynku a doświadczenie zdobywaliśmy na Niemieckim Rynku. Z nami nie tylko zaoszczędzisz ale i zarobisz
  Przykładowe wyliczenia i oszczędności przy wysyłaniu standardowej przesyłki 10 kg do Niemiec:
  W przypadku umowy z UPS rzędu 100 przesyłek miesięcznie.
  UPS standard – Zielona Góra – Stuttgart – 125, 48 zł
  Dla osób bez umowy z UPS.
  UPS standard – Zielona Góra – Stuttgart – 774, 9 zł
  Nasza standardowa paczka do Niemiec bez umowy i deklaracji miesięcznych.
  Eurobox – Zielona Góra – Stuttgart – 44, 90 zł
  Jak łatwo zauważyć jest spora, to różnica.
  W przypadku firmy wysyłającej 100 paczek miesięcznie są, to już znaczne sumy.
  100 x 125, 48 = 12548 zł
  100 x 44, 90 = 4490 zł
  Jak widać jest to aż 8058 zł różnic, miesięcznie!
  Czy jeszcze dalej powinniśmy Was przekonywać?
  Eurobox – Europa bez granic.

  Data dodania: 29 02 2016
 • Szkoła jazdy Toruń »

  W naszej placówce szkoleniowej troszczymy się o doskonałe umiejętności prowadzenia pojazdów mechanicznych i nowoczesne rozwiązania dla kierowców. Oferujemy kursy na prawo jazdy w kategoriach A, B, C i C+E, świadcząc profesjonalne usługi. Jesteśmy renomowany ośrodkiem szkoleniowym z siedzibą w Toruniu, z szerokim zapleczem samochodów osobowych i ciężarowych, własnym placem manewrowym i doskonale wyposażoną salą wykładową, w której doświadczeni instruktorzy przygotują Państwa do egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.
  Podczas kursów na prawo jazdy korzystamy z nowych i łatwych w obsłudze samochodów i motocykli zgodnych z pojazdami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych Klientów, dlatego zawsze dbamy o dopasowanie terminów kursu do indywidualnych preferencji kursantów. Sukces naszego ośrodka jest poparty wysokim progiem zdawalności. Jesteśmy ośrodkiem uznanym przez naszych Klientów. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 21 02 2016
 • Odszkodowania komunikacyjne Toruń »

  Oferujemy Państwu niezbędną pomoc przy dochodzeniu rekompensat za szkody, które są efektem wypadków komunikacyjnych, błędów medycznych, śmierci osoby bliskiej, wypadków przy pracy lub w drodze do pracy, wypadków związanych z uprawianiem sportów ekstremalnych, wypadków rolniczych, siły wyższej, kradzieży, niebezpiecznych właściwości produktów i zaniechania innych osób. Przede wszystkim zajmujemy się doradztwem i dochodzeniem roszczeń takich jak odszkodowania, zadośćuczynienia, renty i zwroty kosztów leczenia. Nasi pracownicy zawsze dbają o jak najlepsze reprezentowanie interesów naszych Klientów. Nasi fachowcy w trakcie procesu dochodzenia przeprowadzają dokładną analizę czynników, które wpłynęły na powstanie danego zdarzenia i poszukują adekwatnych rozwiązań prawnych, dopasowanych do wymagań Klientów. Gromadzą niezbędne dokumenty i biorą udział w spotkaniach z osobami odpowiedzialnymi za wypłatę rekompensaty na korzyść Klientów, starając się o ugodowe rozwiązanie danej sprawy.

  Data dodania: 17 02 2016
 • Jazda defensywna »

  Kurs defensive driving ma na celu wzrost poziomu bezpieczeństwa w ruchu ulicznym. Przygotowując kursy, nasz ośrodek szkoleniowy troszczy się o udoskonalenie kwalifikacji młodych kierowców, jak i ulepszenie jazdy kierowców z wieloletnim stażem. Oferujemy profesjonalne kursy w towarzystwie wysokiej klasy instruktorów, którzy odkryją przed Państwem techniki bezpiecznej jazdy. Szkolenie jazdy defensywnej złożone jest z części teoretycznej i praktycznej. W początkowym etapie szkolenia, w trakcie kierowania samochodu na drodze nauczyciel precyzyjnie oceni Państwa umiejętności bezszkodowego prowadzenia auta. Następnie, w trakcie lekcji teoretycznych, pokaże Państwu podstawowe zasady jazdy pasywnej i objaśni konkretne przyczyny i skutki wypadków drogowych. Ostatnim etapem będzie korekta prowadzenia samochodu i wdrożenie założeń jazdy defensywnej w ruchu ulicznym.

  Data dodania: 17 02 2016
 • Kursy bezpiecznej jazdy »

  Kurs bezpiecznej jazdy to doskonała szansa na udoskonalenie umiejętności dla wszystkich kierowców. W naszej szkole, poza przyjazną atmosferą, możemy zapewnić Państwu profesjonalne poradniki i nowoczesne metody nauki. Zachęcamy do wzięcia udziału w kursie jazdy pasywnej. Kurs defensive driving jest połączeniem zajęć teoretycznych i praktycznych. W pierwszej części kursu, podczas kierowania samochodu na drodze nauczyciel dokładnie oceni Państwa umiejętności bezszkodowego prowadzenia auta. W dalszej kolejności, w trakcie zajęć teoretycznych, wytłumaczy Państwu fundamentalne zasady jazdy pasywnej i objaśni konkretne przypadki zdarzeń drogowych powodujących niebezpieczeństwa. Ostatnim etapem będzie korekta prowadzenia samochodu i wdrożenie założeń jazdy defensywnej w ruchu ulicznym.

  Data dodania: 17 02 2016
 • Jazda defensywna szkolenia »

  Sztuka prowadzenia pojazdów nie polega wyłącznie na opanowaniu podstawowych manewrów drogowych i eksploatacji samochodu. Znajomość technik defensywnej i oszczędnej jazdy, ma wpływ nie tylko na powiększenie się oszczędności związanych z korzystaniem z samochodu, ale również na minimalizację ryzyka wypadku na polskich drogach. Już dziś każdy z nas może zadbać o bezpieczeństwo na drogach, korzystając z oferowanych przez nasz ośrodek szkolenia kursach jazdy bezpiecznej. Każdy kurs składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Podczas zajęć teoretycznych nasi fachowcy omawiają podstawowe aspekty bezpieczeństwa na drogach: wykorzystanie potencjału technicznego pojazdu, nowoczesne techniki hamowania, przyczyny i skutki wypadków, psychologia dla kierowców, pierwsza pomoc, a także umiejętność odczytywania bodźców zewnętrznych podczas jazdy samochodem.

  Data dodania: 16 02 2016

Najnowsze tagi związane z kategorią: Motoryzacja

Motoryzacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: