Państwo i Życie Publiczne Kategoria: Państwo i Życie Publiczne

Państwo i Życie Publiczne - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Restrukturyzacja Rzeszów »

  IRiLP czyli Instytut Restrukturyzacji i Likwidacji Przedsiębiorstw - Kraków, Tarnów, Rzeszów. Świadczymy usługi kompleksowo w sprawach: restrukturyzacja i upadłość. Pełnimy funkcje jako syndyk, nadzorca sądowy, zarządca w postępowaniach restrukturyzacyjnych, upadłościowych i egzekucyjnych. Więcej informacji na stronie - doradca restrukturyzacyjny Kraków, Tarnów, Rzeszów.

  Data dodania: 21 09 2016
 • Pomoc przy restrukturyzacji zadłużenia »

  Alter-Locus - pomoc prawna przy doprowadzaniu do ugody z komornikiem, wstrzymania egzekucji komorniczej, restrukturyzacji zadłużenia. Udzielamy pomocy prawnej na każdym etapie sprawy (także po licytacji przed przysądzeniem własności). Oferta kierujemy do osób fizycznych i firm. Pomagamy w obrocie wierzytelnościami. Oferta obejmuje zakładanie spółek, przekształcenia spółek i przedsiębiorców prowadzących działalność jednoosobową, pomagamy przy zakładaniu i rejestracji firmy.

  Data dodania: 26 08 2016
 • Notariusz Poznań »

  Kancelaria z Poznania świadczy usługi notarialne zgodnie z ustawą prawa o notariacie. Notariusz wykonuje takie czynności jak sporządzanie poświadczeń, sporządzanie protestów weksli i czeków oraz spisuje protokoły. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku a siedziba mieści się w centrum poznania. Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług notariusza prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.

  Data dodania: 01 08 2016
 • Licytacja komornicza »

  O ile wymagany Państwu jest doświadczony komornik to zapraszam serdecznie do sprawdzenia zakresu mojej działalności. Obszarem, w którym realizuje moje usługi jest Toruń jak również okoliczne gminy. Głównymi zadaniami znajdującymi się w moich kompetencjach są sporządzanie protokołów przed wszczęciem postępowania, wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne, wynajdowanie majątku dłużnika, organizowanie licytacji oraz dodatkowo wiele więcej. Moje usługi wykonuje od wielu lat oraz dodatkowo dlatego również mogę pochwalić się znajomością wszelkich procedur, a oprócz tego innych niezbędnych elementów potrzebnych w mojej pracy. Toteż też powierzając mi wykonanie Państwa orzeczeń sądowych a także innych możecie być pewni, że zadanie zostanie zrealizowane śpiesznie i sprawnie. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z zakresem moich usług na mojej witrynie www.

  Data dodania: 22 03 2016
 • Kancelaria notarialna »

  Notariusz to osoba zaufania publicznego, której podstawowy celem jest zabezpieczenie interesów prawnych Klientów. Prowadząc od wielu lat Kancelarię notarialną w Toruniu, doskonale wiem jak chronić Państwa interesy przed nieoczekiwanymi okolicznościami. Mogą zaufać Państwo mojej nieograniczonej wiedzy na temat regulacji prawnych i moim zdolnością fachowego działania.
  Jako doświadczony notariusz dokonuję czynności notarialne, związane z:
  - redakcją aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli;
  - dostarczeniem oświadczeń i spisywaniem protokołów;
  - przechowywaniem dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych.
  Kancelaria notarialna Toruń odpowiada na oczekiwania swoich Klientów. Doświadczony i sumienny notariusz to w dzisiejszych czasach prawdziwy skarb. Zachęcamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług notarialnych. Zapewniamy skuteczne i szybkie działania. Kancelaria Notarialna Aleksandra Radzińska.

  Data dodania: 15 03 2016
 • Kancelaria prawna Toruń »

  Adwokat zajmuje się kompleksowym poradnictwem prawnym, i ponadto świadczy usługi prawne powiązane z reprezentacją swoich Klientów przed organami wymiaru sprawiedliwości. Pracujący w niej fachowcy perfekcyjnie znają środowisko prawnicze i posiadają wspaniałe umiejętności, które definitywnie podnoszą jakość usług Biura prawnego. To znakomity wybór, gdy poszukują Państwo efektywnych narzędzi prawnych dla siebie i swoich bliskich.
  Kancelaria adwokacka specjalizuje się w prowadzeniu problemów powiązanych z prawem karnym i cywilnym. Głównie zajmuje się powszechnymi zadaniami takimi jak rozwody, dziedziczenie, wspólnota majątkowa małżeńska, pobicie, kradzież czy wypadki komunikacyjne. Z ogromną chęcią podejmuje się również prowadzenia spraw mniej codziennych i bardzo ryzykownych, stawiając sobie za priorytet zwycięstwo i pozytywne rozstrzygnięcie danego zlecenia na korzyść Klienta.
  Nietuzinkowe rozwiązania prawne i profesjonalna obsługa to właśnie Kancelaria Prawna. Wyborni adwokaci oferują Państwu wysokiej rangi doradztwo prawne, a także zastępstwo sądowe przed sądami powszechnymi w każdej instancji, instytucjami samorządowymi i urzędami, zawsze tam gdzie rządzi litera prawa. Troszcząc się o najmniejsze detale i o zaufanie swoich Klientów są jedynymi ekspertami w swojej randze.

  Data dodania: 15 03 2016
 • Notariusz »

  Kancelaria notarialna w Toruniu jest biurem w którym zabezpieczamy Państwa interesy prawne przed zaskakującymi wypadkami, lub przed skutkami niedostatecznej wiedzy w zakresie norm prawnych.
  Jesteśmy Biurem z gromadzonym przez wiele lat doświadczeniem i świadczymy fachowe usługi notarialne, uregulowane w stosownych przepisach prawa.
  kancelaria notarialna Toruń wykonuje profesjonalne czynności notarialne związane z:
  - przygotowaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów.
  - doręczaniem oświadczeń,
  - redakcją protokołów,
  - przyjmowaniem do przechowywania dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych,
  W naszej Kancelarii notarialnej Toruń zaskoczymy Państwa miłą obsługą i pełnym profesjonalizmem. Zapewnimy Państwu dobre samopoczucie i bezpieczeństwo prawne. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2016
 • Kancelaria adwokacka Włocławek »

  Kancelaria adwokacka w Włocławku zajmuje się prowadzeniem spraw, które wymagają dokładnego podejścia i analizy prawnej. Nasi Klienci mogą liczyć na fachową pomoc adwokatów dla których pomoc ludziom jest cennym doświadczeniem.

  W naszej Kancelarii adwokackiej pamiętamy o tym, że adwokat, to nie tylko funkcja, ale co najważniejsze, to osoba, która ma pomóc drugiemu człowiekowi w rozwiązaniu jego problemu prawnego. Prowadząc zlecenia zawsze staramy się precyzyjnie analizować {stan faktyczny|okoliczności sprawy, by być w stanie lepiej dobrać strategię działania.

  Kancelaria prawna z siedzibą w Włocławku zajmuje się prowadzeniem spraw związanych z przestępstwami karnymi i prawem cywilnym. W szczególności zajmujemy się prowadzeniem spraw związanych z zakończeniem związku małżeńskiego, ustalaniem opieki nad dziećmi i podziałem majątku małżonków. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2016
 • Kancelaria adwokacka »

  Adwokat Bronowicka Toruń to kancelaria prawna proponująca kompleksową obsługę klientów w obszarze prawa cywilnego, obsługi spółek, a także uzyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień na obszarze Polski oraz za granicą. Naszymi kontrahentami są zarówno osoby prywatne jak i makro, i małe, przedsiębiorstwa. Adwokat Bronowicka specjalizuje się także w pozwach zbiorowych. W ich zakresie oferujemy naszym kontrahentom nieodpłatne, profesjonalne spotkanie wstępne w w budynku naszej kancelarii. Adwokat Bronowicka obiecuje Państwu fachową poradę w dowolnej sprawie.

  Data dodania: 27 02 2016
 • Adwokat »

  Supremus to zlokalizowana w naszym mieście kancelaria zapewniająca obsługę swoich klientów w w ramach prawa cywilnego, obsługi spółek, jak również pozyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień na terenie Polski z także na obszarze Europy. W naszym województwie działamy już od piętnastu lat. Nasza Kancelaria Toruń w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych specjalizuje się w zakładaniu działalności gospodarczych i optymalizacji fiskalnej zasad prowadzenia przedsiębiorstwa. Na tym polu Supremum Radca Prawny Toruń osiągnął już wiele sukcesów. Ponieważ naszymi klientami są zarówno osoby fizyczne jak również makro, i mikro, organizacje Supremus zapewnia Państwu fachową pomoc w dowolnej sprawie i wcale nie za duże honorarium.

  Data dodania: 27 02 2016

Najnowsze tagi związane z kategorią: Państwo i Życie Publiczne

Państwo i Życie Publiczne - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: